Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

23 czerwca 2015

W dniu 23.06.2015 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 dla dzieci 5 i 6-letnich.

Podczas uroczystości dzieci podziękowały za edukację pięknymi występami, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Uroczystość rozpoczęły dzieci z grup VIII wspaniałym polonezem, który przygotowały pod czujnym okiem pani  Ewy Kędziorek.

Po zakończeniu występów głos zabrała pani dyrektor przedszkola Jadwiga Polak dziękując dzieciom za występy i ich rodzicom za cały rok współpracy z przedszkolem, najbardziej zaangażowani rodzice otrzymali dyplomy.

Dzieciom kończących przedszkole życzymy samych sukcesów w szkole, a wszystkim przedszkolakom wspaniałych i udanych WAKACJI!!!

Festyn Rodziny 12.06.2015rDni adaptacyjne gr. II