Festyn Rodziny 12.06.2015r

12 czerwca 2015

12 czerwca, równo 8 lat po nadaniu naszemu przedszkolu imienia Misia Uszatka, odbył się uroczysty „Festyn Rodzinny”. Zebrani goście obejrzeli przedstawienie pt. „Miś Uszatek w Przedszkolu”, które przygotowały dzieci z grupy VIII razem ze swoja panią Ewą Kędziorek. Po przedstawieniu odbył się finał konkursu recytatorskiego „Tuwim i Brzechwa dzieciom”. Wystąpili laureaci konkursu:

Kategoria – dzieci 3-4 lata:

I miejsce – Karolina Bednarska

II miejsce – Natalia Cygan

III miejsce – Bartłomiej Grzegrzółka

Kategoria – dzieci 5-6 lata:

I miejsce – Gabriel Gac

II miejsce – Dominika Gaładyk

III miejsce – Martyna Bartoszewska, Marta Bogusz

Wyróżnienie:

Jan Rudnicki

Po występach na wszystkich czekały stacje tematyczne: sportowa, recytatorska, wycinanek, lepienia z gliny, mody ekologicznej, taneczna, malowania buziek, w których rodzice wspólnie z dziećmi mogli kreatywnie spędzić czas.

Impreza muzyczna dla dzieciZakończenie roku szkolnego 2014/2015