Dni adaptacyjne gr. II

31 sierpnia 2015

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu dzieci. Aby złagodzić dyskomfort rozstania, zmniejszyć do minimum negatywne emocje wynikające z nowej nieznanej im sytuacji, podjęliśmy działania zmierzające do szybkiej, łagodnej adaptacji .W tym właśnie celu w dniach 1-3 lipca 2015 r. w naszym przedszkolu odbyły się dni adaptacyjne, które zorganizowała p. Monika Pielasa . Nasze przyszłe przedszkolaki mogły poznać swoich nowych kolegów i koleżanki, salę, w której każdego dnia będą się bawić i zdobywać nowe umiejętności, a także panie, które swoją obecnością troszczą się o to, aby każdy dzień w przedszkolu był twórczy i ciekawy. Dni adaptacyjneprzebiegły w miłej i przyjaznej atmosferze. Dzieci spędziły je radośnie i ze szczerym uśmiechem opuściły mury przedszkola, aby we wrześniu wrócić i znów móc cieszyć się ze wspólnych zabaw w nowym towarzystwie kolegów i koleżanek.

Monika Pielasa

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015Spotkanie z policjantami