Z Franklinem w świat literatury dziecięcej gr. XII

17 października 2017

Czterolatki z grupy XII będą w roku szkolnym 2017/2018 regularnie odwiedzać Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Pilawie w ramach programu czytelniczego „Z Franklinem w świat literatury dziecięcej”. Na pierwszym spotkaniu dzieci zapoznały się z różnymi książeczkami, których bohaterem jest Franklin – oglądały ilustracje i wymieniały między sobą spostrzeżenia. Pani Agnieszka odczytała treść pierwszego opowiadania „Franklin i nowy przyjaciel” oraz przedstawiła sylwetkę bohatera naszych spotkań- Franklina. Następnie dzieci wykonały pracę plastyczną- wykleiły własne żółwiki z papieru kolorowego, które będą ze sobą zabierać do biblioteki na kolejne spotkania.
Anna Płóciennik

Narodowy Dzień SportuWizyta Hufcowego w grupie XII