Wizyta Hufcowego w grupie XII

19 października 2017

18 października grupę XII odwiedził pan Emil Zawadka – hufcowy 1. Hufca Garwolińsko-Pilawskiego Skautów Europy. Dzieci zapoznały się z historią i ideą działania grup harcerskich. Dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat elementów stroju harcerskiego, symboli, zajęć harcerskich, zabaw, wyjazdów oraz stopni w harcerstwie. Przedszkolaki miały również możliwość przymierzenia niektórych części garderoby. Na zakończenie spotkania grupa otrzymała gazetkę harcerską „Dżungla” z naszego rejonu oraz kolorowanki z wizerunkiem harcerza. Przedszkolaki wręczyły w podziękowaniu wspólnie wykonaną laurkę. Spotkanie z pewnością utkwi dzieciom w pamięci na długo.
Anna Płóciennik

Z Franklinem w świat literatury dziecięcej gr. XII„Dzień Marchewki” gr. IX