Projekt edukacyjny "Z Franklinem w świat dziecięcych emocji" Gr. VII

11 października 2022

We wtorek 11 października sześciolatki z Gr. VII rozpoczęły Projekt Edukacyjny „Z Franklinem w świat dziecięcych emocji” realizowany wspólnie z Biblioteką Publiczną w Pilawie. Projekt zaplanowany jest na 8 spotkań. Będzie przebiegał w oparciu o serię książeczek o Franklinie autorstwa Paulette Bourgeois, Brendy Clark, których bohaterem jest  mały żółw o imieniu Franklin. Każda z jego przygód, poświęcona jest problemom, z którymi zmagają się chyba wszystkie małe dzieci. Te krótkie opowiadania pomogą im zrozumieć emocje, których doświadczają. Na pierwszym spotkaniu dzieci zapoznały się z przestrzenią biblioteki, postacią Franklina, którą następnie  pomalowały farbami. Potem wysłuchały opowiadania pt. „Franklin i nowa nauczycielka”. Nazwały emocje jakie towarzyszyły Franklinowi, a pani Agnieszka zapisała je na jesiennych listkach, które dzieci przyczepiły na plakat. Dziękujemy pani Agnieszce za miłe spotkanie :))

Magdalena Trybuch

Spotkanie z policjantem Gr. X i XIDzień Edukacji Narodowej