Spotkanie z policjantem Gr. X i XI

10 października 2022

Dzieci z oddziału X i XI odbyły wycieczkę do Komisariatu Policji w Pilawie. W czasie spotkania pan policjant zapoznał przedszkolaków z pracą policjantów, przypomniał numery alarmowe oraz ważne zasady bezpieczeństwa na ulicy i w domu. Dzieci mialy okazję zwiedzić budynek Komisariatu a w nim odbić wlasne odciski dłoni. Dodatkową atrakcją był również pokaz najnowszego radiowozu w którym dzieci mogly zasiąść i zrobic sobie pamiątkowe zdjęcie. Włączone sygnalizatory dźwiękowe i świetlne dodawały powagi całej sytuacji. W ramach wdzięczności za atrakcyjnie spotkanie oraz trud codziennej pracy przedszkolaki wręczyły panu policjantowi laurkę.

Katarzyna Balas


„Dzień drzewa” Gr. XIIIProjekt edukacyjny „Z Franklinem w świat dziecięcych emocji” Gr. VII