ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO SZEŚCIOLATKÓW

24 czerwca 2022

21 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie sześciolatków. Czas spędzony w przedszkolu upłynął bardzo szybko i miło. Był to czas wyjątkowy, magiczny, pełen radości i uśmiechów, ale nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice i zaproszeni goście. Przedszkolaki po raz ostatni zaprezentowały swoje umiejętności podczas uroczystego występu, zbierając gromkie brawa. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za wspólnie spędzony czas, życzyła bezpiecznych i radosnych wakacji, a także wielu sukcesów w szkole. Podziękowała również rodzicom i nauczycielom za trud i zaangażowanie w opiekę, wychowanie i edukacje dzieci.

Powodzenia w szkole!

Projekt edukacyjny „Z Pyzą na polskich dróżkach” Gr. XIIROK SZKOLNY 2022/2023