Warsztaty świąteczne gr. I

14 grudnia 2016

Dzień 7 grudnia był dla przedszkolaków dniem szczególnym. Już od samego rana dzieci z radosnymi minami wkraczały do swoich sal. Wszystko to, za sprawą Świętego Mikołaja, który obiecał, że tego dnia odwiedzi grzeczne dzieci. Maluszki z oddziału I postanowiły przygotować się na to spotkanie i godnie przywitać wyczekiwanego gościa. Zaprosiły więc do przedszkola swoich rodziców, aby również przed nimi pochwalić się poznanymi piosenkami i wierszykami o świętach, choince i Mikołaju. Następnie wszyscy razem zasiedliśmy do dekorowania ozdób choinkowych by „Najpiękniejsza była choinka w sali przedszkolaków”. Po tych wszystkich atrakcjach nareszcie dotarł do nas długo wyczekiwany gość: Święty Mikołaj! Nie mogło zabraknąć również prezentów dla grzecznych dzieci. Tego dnia wszyscy wyszli z przedszkola z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Aleksandra Piwek

Spotkanie z Mikołajem gr. VTeatrzyk „Świąteczna pomyłka”