Spotkanie z Mikołajem gr. V

13 grudnia 2016

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również  do naszego przedszkola i odwiedził przedszkolaków z gr. V. Dzieci się bardzo ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem 4- latki zaprezentowały program artystyczny, oparty na tym czego dotychczas nauczyły się w przedszkolu: zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wierszyki oraz zatańczyły dwa tańce. Obecni na uroczystości rodzice, z zachwytem obserwowali występy przedszkolaków. Śmiechu i radości było wiele. Po występach dzieci miały możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem, a następnie obdarował on dzieci upominkami. Żegnając się z przedszkolakami Mikołaj obiecał, że wróci do nich za rok. Na zakończenie mikołajkowego spotkania dzieci wspólnie z rodzicami wykonały portrety Mikołaja, które można będzie obejrzeć do świąt na tablicy w szatni przy wejściu do przedszkola.

Ewa Kędziorek

Spotkanie z Mikołajem gr. IVWarsztaty świąteczne gr. I