Teatrzyk pt. "Przyjaźń to skarb"

16 czerwca 2016

W dniu 14.006.2016 r. gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów teatru Arkadia z Krakowa, którzy zaprezentowali dzieciom teatrzyk pt. „Przyjaźń to skarb”. Głównymi bohaterami widowiska byli borsuk i lis, którzy wyruszyli w pełną przygód wyprawę po skarb. W lesie radą i pomocą służył im krasnal. Wbrew pozorom odnalezionym skarbem nie okazały się cenne przedmioty, ale prawdziwa przyjaźń, która charakteryzuje się umiejętnością przebaczania, tolerancją, czy otwarciem na drugiego człowieka. Aktorzy angażowali dzieci do wspólnej zabawy, śpiewania piosenek i wykonywania ćwiczeń z lisem i borsukiem. Na zakończenie aktorzy wręczyli na ręce Pani Dyrektor „Kodeks przyjaźni”.

Gminny Konkurs Plastyczny dla dzieci niepełnosprawnychUroczyste zakończenie projektu edukacyjnego „Bajkowe cztery pory roku”