"Symbole narodowe" - zajęcia otwarte gr. XI

7 listopada 2019

Dnia 07.11.19 r., z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości, w grupie XI odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców pt. „Symbole narodowe” metodą Edukacji przez Ruch Doroty Dziamskiej. Celem zajęć było poznanie symboli narodowych, kształtowanie poczucia przynależności narodowej oraz zgodna, twórcza zabawa i nauka. Zarówno dzieci jak i dorośli chętnie uczestniczyli w zajęciach, które pozwoliły na wykorzystanie radości oraz spontanicznej aktywności. Zwieńczeniem tego spotkania było wykonanie w dwóch zespołach białego orła na tle biało-czerwonej flagi. Dziękujemy za obecność i zaangażowanie rodziców i dziadków. Katarzyna Gac-Jacak

Spartakiada Przedszkolaków„Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek” – wizyta w Bibliotece gr. VII