"Święto jesieni" - występy dzieci 4-letnich

22 listopada 2017

Dnia 22 listopada w naszym przedszkolu odbyło się Święto Jesieni. Tego dnia każdy przedszkolak przyszedł ubrany w kolory jesieni. Szczególnie na tą okazję przygotowały się 4-latki. Dzieci z oddziałów: V, VI oraz XII wystąpiły przed pozostałymi przedszkolakami z inscenizacją pt. ”Jesień dookoła”. Były śpiewy, tańce oraz specjalny gość-odwiedziła nas sama Pani Jesień! Po obejrzeniu inscenizacji nasze przedszkole zamieniło się w jesienną krainę. Ten dzień z pewnością pozostanie w pamięci przedszkolaków na długo.
Aleksandra Piwek
Pani dyrektor wręczyła nagrody zwycięzcom w konkursie plastycznym „Jesienny Hałabała” zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę w Pilawie.
Wyróżniono:
1. Rzepecki Rafał gr. IX
2. Wiechetek Franek gr. XI
3. Rędaszka Magdalena gr. VI
4. Sawicki Wiktor gr. XIII

„Dbamy o swoje bezpieczeństwo” – próbna ewakuacja„Dzień Pluszowego Misia”