Spotkanie z Mikołajem w grupach dzieci 3-letnich

17 grudnia 2018

„Wczoraj rosłaś na polanie, dzisiaj przyszłaś do nas, jakie miłe to spotkanie, choinko zielona…”

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka.

W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą św. Mikołaja, długo oczekiwanego gościa, przedszkolaki wraz z rodzicami z ogromnym zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały własnoręcznie zrobione bombki, aniołki oraz łańcuchy. Choinka wyglądała prześlicznie, a w salach od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo. Na koniec zajęć dzieci odwiedził Mikołaj z prezentami. Było wiele radości i uśmiechu.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia
z całego serca życzymy Państwu,
by był to czas wyjątkowy,
spędzony wśród najbliższych osób,
pełen miłości i zrozumienia.

Ubieranie choinki gr.11Ozdabianie pierników gr. XII