Spotkanie z Mikołajem 3-latków

6 grudnia 2022

„Wczoraj rosłaś na polanie, dzisiaj przyszłaś do nas, jakie miłe to spotkanie, choinko zielona…”

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania świątecznego drzewka.

W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć tego rytuału. Tuż przed wizytą św. Mikołaja, długo oczekiwanego gościa, dzieci 3-letnie wraz z rodzicami z ogromnym zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały własnoręcznie zrobione bombki, aniołki oraz łańcuchy. Choinka wyglądała prześlicznie, a w salach od razu zrobiło się świątecznie i bajkowo. Na koniec zajęć dzieci odwiedził Mikołaj z prezentami. Było wiele radości i uśmiechu.

Wizyta Premiera w Żłobku Samorządowym w PilawieSpotkanie z listonoszem gr. VII i XIII