Pasowanie na przedszkolaka

5 listopada 2015

Pasowanie na przedszkolaka pozostanie na długo w pamięci dzieci i ich rodziców, ponieważ jest to pierwsza, ważna przedszkolna uroczystość. Nasze maluszki stanęły na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem, pod okiem wychowawczyń p. Moniki Pielasy, p. Doroty Kędziorek i p. Ewy Kędziorek zaprezentowały swoje umiejętności. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze i pięknie tańczyły. Mamy i tatusiowie, bardzo wzruszeni i dumni, bili gromkie brawa. Po części artystycznej dzieci obiecały zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani, pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Pani Dyrektor Jadwiga Polak za pomocą dotknięcia zaczarowanym ołówkiem każdego dziecka, dokonała uroczystego pasowania na prawdziwego przedszkolaka. Ślubowanie złożyli także rodzice naszych najmłodszych podopiecznych, którzy zobowiązali się bezgranicznie kochać i wspierać swoje pociechy na ich przedszkolnej drodze.Miłym akcentem było wręczenie wychowankom dyplomów, które z pewnością będą wspaniałą pamiątką z najmłodszych lat pobytu w przedszkolu. Po oficjalnej części dzieci i rodzice zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Monika Pielasa

Dzień koloru brązowegoBajkowe cztery pory roku