Pasowanie na przedszkolaka

25 listopada 2016

Dzieci 3- letnie uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystkie dzieci były bardzo przejęte tym wydarzeniem ponieważ był to pierwszy występ przed tak liczną publicznością. Zgromadzeni na uroczystości Pasowania rodzice dzieci z oddziału I, II oraz X mogli podziwiać prezentacje artystyczne naszych milusińskich. Trema była ogromna, ale mimo to nasze maluszki pięknie wystąpiły na przedszkolnej scenie. Były piosenki, wiersze, tańce oraz uroczyste przyrzeczenie, po którym Pani Dyrektor Jadwiga Polak swoim czarodziejskim ołówkiem pasowała każdego „Malucha” na PRAWDZIWEGO PRZEDSZKOLAKA! Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy. Po oficjalnej części dzieci i rodzice zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Ten dzień zapisze się na długo w pamięci wszystkich uczestników uroczystości gdyż był pełen niesamowitych wrażeń. Wszystkim maluszkom gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych zabaw i przygód w naszym przedszkolu.

Aleksandra Piwek

 

Cyrk Pomponi„Deszczowy król” – inscenizacja gr. XII