"Deszczowy król" - inscenizacja gr. XII

25 listopada 2016

15 listopada 4-latki z grupy XII wraz z wychowawczynią panią Moniką Pielasa zaprosiły rodziców na inscenizację pt. ‘’Deszczowy król’’ .W przedstawieniu zostały wykorzystane elementy metody aktywnego słuchania muzyki B.Strauss. Dzieci interpretowały muzykę z całego świata śpiewem, tańcem i graniem na instrumentach używając do tego różnych rekwizytów. Nasi wychowankowie pochwalili się przed rodzicami umiejętnościami zdobytymi podczas zajęć w ramach kółka muzycznego- ‘’Spotkania z muzyką’’. Po zakończeniu przedstawienia odbyły się zajęcia plastyczne nt. ’’Parasolki tańczące w deszczu’’ przeprowadzone metodą edukacji przez ruch I. Dziamskiej. W efekcie powstały ciekawe prace plastyczne, rozwijające kreatywność i sprawności manualne dzieci. Dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach i za wspólną zabawę!

Monika Pielasa

Pasowanie na przedszkolakaPoznajemy domowe urządzenia elektryczne – gr. V