Konkurs plastyczny "Dziecko w świecie przyrody"

29 marca 2019

Wyniki konkursu plastycznego „Dziecko w świecie przyrody”.

Celem konkursu było  rozbudzanie ciekawości świata i chęci aktywnego poznawania przyrody, rozwijanie wrażliwości przyrodniczej i ekologicznej u dzieci,  kształtowanie umiejętności prawidłowego prowadzenia eksperymentów i obserwacji oraz kształtowanie postaw proekologicznych wśród przedszkolaków.

Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały kolorystyką, różnorodnością technik i pomysłowością. Prace oceniane były w kategoriach wiekowych: 3-latki, 4-latki, 5-latki i 6-latki. Komisja konkursowa oceniała pomysł, samodzielność wykonania pracy oraz estetykę. Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom oraz wyróżnionym odbyło się 28 marca 2019 r.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i ich opiekunom.

I miejsce Hania W. gr. II

II miejsce Amelka P. gr. X

III miejsce Ewa K. gr. I

I miejsce Zosia K. gr. XII