Konkurs plastyczny "Drugie życie śmieci"

18 kwietnia 2019

Konkurs zorganizowany pod hasłem „Drugie życie śmieci” miał na celu propagowanie i pogłębianie wiedzy na temat ekologii i troski o środowisko naturalne, kształtowanie kreatywnego myślenia w aspekcie ochrony środowiska, promowanie idei powtórnego wykorzystania odpadów oraz rozwój umiejętności plastycznych.

Członkowie komisji jednogłośnie stwierdzili, że wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, zachwycały różnorodnością technik i pomysłowością, dlatego też wszyscy uczestniczy otrzymali wyróżnienia i nagrody.

Udział w konkursie wzięli: Dominik Przybysz gr. XII, Jagoda Kowalska gr. XII, Jagoda Gac gr. XII, Filip Chodkiewicz gr. XII, Pola Pawlak gr. IX, Ksawery Jacak gr. III, Helenka Piętka gr. III, Bartek Zawadka gr. IV, Rafał Święch gr. XI, Lena Kondej        gr. XII Franek Jacak Gr. XIII, Szymon Trzeciak gr. VIII,

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17 kwietnia 2019 r.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a przede wszystkim dziękujemy rodzicom za aktywny udział w organizowanym konkursie:)

Koncert na żywo w wykonaniu grupy muzycznej „LIMBOS”- „Pejzaże Muzyki Polskiej w 100. Rocznicę Niepodległości”„Święto wiosny” – przedstawienie w wykonaniu dzieci 3-letnich