II SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

31 maja 2022

31 maja 2022roku na hali sportowej w Pilawie odbyła się II Spartakiada Przedszkolaków zorganizowana przez Przedszkole Samorządowe im. Misia Uszatka w Pilawie. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci z:

  • Przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej w Puznówce
  • Przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gocławiu
  • Przedszkola przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Juliana Tuwima w Trąbkach
  • Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Pilawie

Celem zawodów było propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie do aktywności fizycznej, wzmacnianie wiary we własne siły i możliwości, przygotowanie dzieci do przeżywania sukcesów i skutecznego radzenia sobie z porażkami, wdrażanie do współpracy zespołowej i uczciwego współzawodnictwa.

Poszczególne zadania wymagały od młodych zawodników zwinności, skoczności i szybkości. Dzieci radziły sobie znakomicie we wszystkich konkurencjach!

II Spartakiadę Przedszkolaków otworzyła p. Dyrektor Przedszkola Samorządowego im. Misia Uszatka w Pilawie  – Jadwiga Polak oraz p. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im.  Henryka Sienkiewicza w Pilawie – Hanna Gajowniczek. Medale i puchary wszystkim zawodnikom wręczyła Burmistrz Miasta i Gminy Pilawa p. Albina Łubian.

Sportowe zmagania przygotowali i poprowadzili wspaniali trenerzy p. Robert Rokicki i p. Robert Kwiatkowski.

Na zakończenie dla wszystkich małych zawodników czekała wielka niespodzianka LODY !!!!!!!

Dziękujemy wszystkim sponsorom!

Panu Andrzejowi Kocyk – sklep ANIA 🙂

Panu Michałowi Podleśnemu – Pizzeria PINOKIO 🙂

Pani Agnieszce Zawada – Sklep ZAWADA 🙂

A przede wszystkim dziękujemy za wspaniałą  zabawę dzieciom oraz ich miłym Paniom, które dzielnie kibicowały wszystkim zawodnikom!!!!

Projekt edukacyjny „Ważne opowieści”Życzenia z okazji Dnia Dziecka