Dzień koloru białego

27 stycznia 2016

Zgodnie z tradycją Optymistycznego Przedszkola dzień 27 stycznia został ogłoszony w naszym przedszkolu dniem koloru białego. Przebieg całego dnia zorganizowała p. Ewa Tudek i dzieci z grupy VIII.

W dalszej części dnia pięciolatki z białego papieru robiły śnieżne kule, którymi celowały do białych koszy. Zmęczone dziewczynki robiły białe wachlarze, którymi dla ochłody się wachlowały. Podobnym atrakcjom przez cały dzień nie było końca.

Ewa Tudek

Dzień Babci i DziadkaBal karnawałowy