Bal karnawałowy

29 stycznia 2016

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 29.01 nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz z naszych marzeń.

Na sali balowej, pełnej pięknych kolorowych ozdób oraz balonów, zebrali się wszyscy – dzieci, nauczycielki, rodzice – którzy chcieli uczestniczyć w zabawie. By bawić się na balu, każdy musiał spełnić dwa warunki, po pierwsze – przebrać się w stój karnawałowy, a po drugie – z radością i uśmiechem na twarzy uczestniczyć w konkursach i zabawach zaproponowanych przez osoby prowadzące nasz bal.

Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Również rodzice chętnie bawili się z nami. Po zakończeniu balu wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal po słodki prezent. Mama Beatki Cicheckiej dla swojej grupy IV przygotowała dodatkowy słodki deser.

Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i za wspólna zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok…

 

Dzień koloru białego„Bajkowe cztery pory roku” – „Zimy ciąg dalszy”