Bal karnawałowy

27 stycznia 2017

Ach, cóż to był za bal…

26 i 27 stycznia nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu sale były pełne księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz z naszych marzeń.

Na sali balowej, pełnej pięknych kolorowych ozdób oraz balonów, zebrali się wszyscy – dzieci, nauczycielki, rodzice – którzy chcieli uczestniczyć w zabawie. Zabaw oraz tańców było bardzo wiele. Również rodzice chętnie bawili się z nami. Po zakończeniu balu wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal po słodki prezent. Mama Beatki Cicheckiej dla swojej grupy XI przygotowała dodatkowy słodki deser.

Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów i za wspólna zabawę.

Kolejny bal karnawałowy już za rok…

„Dzień babci i dziadka”„Wafle” – kółko kulinarne