Zajęcia taneczne ze Studiem Ruchu KORDASZEWCY

7 czerwca 2024

Zajęcia taneczne ze Studiem Ruchu Kordaszewscy zapewniają niezapomniane i pełne wrażeń chwile spędzone wspólnie podczas tańca.

W naszym przedszkolu, przez cały rok szkolny 20232024, były prowadzone zajęcia taneczne, podczas których dzieci dawały upust nagromadzonej energii, pracowały nad usprawnieniem koordynacji ruchowej i pamięci motorycznej, usprawniały postawę ciała oraz wyrabiały poczucie rytmu. Ponadto uczyły się dyscypliny i współpracy w grupie.

Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały medale za udział.

Dziękujemy panu Piotrkowi Kordaszewskiemu za wspólnie spędzony czas, dobry humor, uśmiech od ucha do ucha, życzliwość i dobre serce dla każdego dziecka.

Harmonogram dyżurów przedszkoli w okresie wakacyjnymZebranie organizacyjne z Rodzicami