Wycieczka do Zagrody Alpak 4-latki

17 maja 2023

W dniu 17 maja 4-latki z grupy III, IX i X  udały się na wycieczkę do „Zagrody Alpak” znajdującej się w Woli Miastkowskiej. Tego dnia dzieci miały okazję poznać te cudowne zwierzęta. Na początku nauczyły się piosenki, a także zapoznały się z hodowlą alpak , dowiedziały się skąd one przybyły  i czym się żywią. Alpaki to bardzo pożyteczne zwierzęta, które dostarczają nam nie tylko wełny, ale też mnóstwo pozytywnych doznań. Dzieci bardzo chętnie i z ogromnym zaangażowaniem karmiły i bawiły się ze zwierzętami. Następnie uczestniczyły w zabawach zorganizowanych przez animatorów i wykonały prace plastyczne z wykorzystaniem alpaczej wełny. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Katarzyna Gac-Jacak

 

„Terapia przez sztukę”-warsztaty w MGOK-uFestiwal Piosenki o Zdrowiu Gr. VIII