Wycieczka do Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilawie 3-latki

22 czerwca 2017

W dniu 14.06.2017r. maluszki z naszego przedszkola pod opieką pań: Katarzyny Grzegrzółki, Aleksandry Piwek i Anny Rękawek wybrały się na spacer do Ochotniczej Straży Pożarnej w Pilawie. Dzieci zostały bardzo serdecznie  przyjęte przez strażaków i miały okazję obejrzeć umundurowanie oraz narzędzia i urządzenia wykorzystywane w pracy strażaków.  Dzięki tej wizycie dzieci dowiedziały się na czym polega praca strażaka oraz jak zachować się w czasie pożaru. Na zakończenie, w ramach podziękowania, maluszki wręczyły na pamiątkę dla OSP ilustrację przedstawiającą wóz strażacki (samodzielnie pomalowany przez dzieci) oraz zaśpiewały poznaną w przedszkolu piosenkę pt.: „Pali się”. Ta jakże udana wizyta na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych podopiecznych.

Katarzyna Grzegrzółka

 
6-latki z wizytą w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w PilawieABSOLWENCI 2016/2017