Wycieczka do Muzeum Łowiectwa gr. VI i VIII

29 listopada 2017

W listopadzie sześciolatki z grupy VI i VIII pojechały do Warszawy do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Na wycieczce realizowaliśmy treści programowe z edukacji przyrodniczej w niecodziennej scenerii ekspozycji muzealnej.
Dzieci poznały wybrane gatunki ptaków występujących w Polsce oraz zdobyły wiedzę na temat środowiska ich życia. W Sali „Oko w oko” zapoznały się z wyglądem i życiem wybranych zwierząt egzotycznych. Dużo wiedzy sześciolatki przyswoiły podczas warsztatów na temat „Mieszkańcy lasu”. Spotkanie uatrakcyjnione było rozwiązywaniem zagadek, malowaniem kolorowanek zwierząt leśnych.
Wszystkie dzieci były bardzo zainteresowane i aktywne.
Teresa Nowak Małgorzata Łączyńska

„My i nasze emocje” – zajęcia w bibliotece gr.VIProjekt edukacyjny „Bezpieczny przedszkolak”