Wycieczka do Doliny Bobrów Gr. XII i XIV

20 czerwca 2024

20 czerwca dzieci z grupy XII i XIV na pożegnanie przedszkola pojechały na wycieczkę do Doliny Bobrów. Dzień był pełen zabawy i nauki- dzieci uczyły się jak wydoić krowę, poznały sprzęty potrzebne do wytwarzania przetworów z mleka, same robiły masło ze śmietanki i obserwowały jak robi się twarożek. Przygotowane produkty zabraliśmy do przedszkola do degustacji. Dzieci własnoręcznie zrobiły też kaczuszki z siana, które przywiozły ze sobą na pamiątkę. Na koniec dzieci miały czas na zabawę na placu zabaw oraz rywalizowały ze sobą w zawodach sportowych. Mamy nadzieję, że będą miło wspominać nie tylko ta ostatnią wycieczkę, ale również całe 4 lata spędzone w przedszkolu.

Anna Płóciennik

no images were found

Zakończenie roku przedszkolnego 6latkówWesołych i bezpiecznych wakacji!