"Wędrówki z Misiem Uszatkiem po Polce" - zakończenie projektu

13 czerwca 2017

Podczas całego roku szkolnego 2016/2017 realizowaliśmy wspólnie z biblioteką Publiczną w Pilawie projekt edukacyjny „Wędrówki z Misiem Uszatkiem po Polce” . Głównymi celami projektu było: nabywanie poczucia przynależności narodowej, rozpoznawanie charakterystycznych cech wybranych regionów Polski, aktywne uczestniczenie w zabawach i zajęciach ruchowych, wdrażanie do współdziałania w grupie.

Realizując projekt nasze przedszkolaki poznawały regiony Polski poprzez zabawy, tańce, zajęcia plastyczne, wyśmienitych gości. Niestety, dzisiaj, ostatni raz gościliśmy w Bibliotece na zajęciach. Tym razem czekała nas miła niespodzianka. W Bibliotece czekał na dzieci Pan Robert Rokicki – trener – który przeczytał przedszkolakom wesołą bajkę o misiu, a następnie pokazał kilka ćwiczeń, jak aktywnie spędzić wolny czas podczas wakacji.

Dziękujemy serdecznie Pani Agnieszce i Pani Magdzie za cenny i przyjemny czas!!!!!!

Akzo Nobel – Warsztaty plastyczne gr III6-latki z wizytą w Publicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Pilawie