Warsztaty "Jabłkowy zawrót głowy" gr. XIII i XIV

2 października 2023

W poniedziałek 2.10.2023 6-latki z grupy XIII i XIV pojechały do Kurkowa na warsztaty „Jabłkowy zawrót głowy”. Dzieci odwiedziły sad, wjechały do niego specjalnymi wagonikami ciągniętym przez traktor. Poznały różne rodzaje jabłek wszystkimi zmysłami. Poznały także sposób przechowywania owoców, aby móc cieszyć się ich smakiem poza sezonem. Na koniec wycieczki, dzieci poznały ciekawostki na temat kilku gatunków kur hodowlanych, które obserwowały przez zagrodę oraz bawiły się z animatorkami w różnorodne zabawy ruchowe jak przeciąganie liny, strzelanie do celu, puszczanie baniek mydlanych, tańce i wiele innych zabaw, którym towarzyszyła ogromną radość.

Emilia Mazek

Spotkanie z policjantem 4latkiKonkurs plastyczny ,,Jesienne drzewo,, Gr. VI