Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

22 czerwca 2021

6-latki żegnają przedszkole

Pożegnanie 6-latków to czas niezwykły i niezapomniany, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i nauczycielek. Przez cztery lata wspólnej pracy, zabaw i spotkań dzieci stały się samodzielnymi, odważnymi, ciekawymi świata starszakami.

Dnia 22.06.2021r. grupy 6-latków uroczyście zakończyły rok szkolny 2020/2021. Żegnające przedszkole dzieci pod czujnym okiem swoich pań przygotowały na tę szczególną okazję bogaty program artystyczny. Starszaki śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze, odgrywały scenki. Po części artystycznej, wszystkie dzieci odchodzące do szkoły otrzymały piękne nagrody książkowe oraz dyplom ukończenia przedszkola. Podziękowania zostały skierowane także do rodziców za owocną współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola i poszczególnych grup.

Katarzyna Gac-Jacak

„Skąd się biorą produkty ekologiczne” – ogólnopolski program edukacyjny dla przedszkoliWITAMY W PRZEDSZKOLU!!!