Teatrzyk kukiełkowy "Jaś i Małgosia"

3 października 2016

3 października wszystkie przedszkolaki mogły uczestniczyć w spektaklu pt. „Jaś i Małgosia”, wystawionym przez objazdowy teatr lalek BAJKA z Nowego Sącza. Dzieci z przejęciem i zaciekawieniem obejrzały cały spektakl, w którym spotkały takie postacie jak Jaś, Małgosia, Drwal, Drwalowa, Baba Jaga, Wilk, Kózka, Lisek, Myszka oraz Dziadek jako narrator. Wszystkich zachwyciła piękna scenografia i nikt się w trakcie przedstawienia nie nudził. Bajka w sposób humorystyczny  i łatwy w zrozumieniu dla dzieci zachęcała je do uprawiania sportów i prostych zajęć ruchowych, aby nie mieć wady postawy, a w przyszłości bólu pleców. Na uwagę zasługiwało również przesłanie wzajemnego czynienia dobra, które w przyszłości powraca.

„Jabłkowy zawrót głowy” – wycieczka do saduTeatrzyk „Figle i psoty chłopca Oki-Doki”