Propozycje zabaw i ćwiczeń dla 3-latków

29 czerwca 2020

Witajcie Kochani !

Zostały ostatnie dwa dni czerwca i …. Wakacje ! J

To już ostatnie nasze propozycje dla Was.

W poniedziałek razem z rodzicami rozwiążcie następujące zagadki:

  1. Mama w moją skórę ten specyfik wciera, mam ochronę przed słoneczkiem teraz. (krem)
  2. Gdy na głowę ją założę, nic złego się stać nie może. (czapka z daszkiem)
  3. One chronią moje oczy- żaden promyk do oka nie wskoczy. (okulary przeciwsłoneczne)

W załączniku przedstawiamy obrazki, które Drogi Rodzicu potnij na kilka części. Będą to puzzle J Poproś dziecko aby je ułożyło i przykleiło na czystej kartce, Przypomnij także dziecku, jak ważne jest chronienie się przed słońcem i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku.

Na wtorek zaś proponujemy stworzenie akompaniamentu do piosenki „Bezpieczne wakacje” . Myślimy, że wyobraźnia Was nie zawiedzie i wykorzystacie różne przedmioty, aby stały się instrumentami w waszych rękach.

https://www.youtube.com/watch?v=W4RHyjQLfCM

Kochane Dzieci i Rodzice,

Kończymy ten trudny rok w nietypowy sposób. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za korzystanie z naszych propozycji ze strony internetowej. Życzymy, aby podczas wakacji Wasze Dzieci miały okazję odpocząć, by czuły się bezpieczne, aby się zrelaksowały i doświadczyły czym są wakacje. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się wszyscy zdrowi, wypoczęci i pełni optymizmu. 😉

Wszystkie Panie z grup 3-latków 😉

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele , Kochane Dzieci!Witamy w przedszkolu!