Projekt edukacyjny "Z Franklinem w świat dziecięcych emocji" - Gr. VII

27 kwietnia 2023

W czwartek 27 kwietnia przedszkolaki z gr. VII po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Pilawie w ramach realizowanego wspólnie projektu edukacyjnego „Z Franklinem w świat dziecięcych emocji”. Tym razem wspólnie z panią Agnieszką zajęcia poprowadzili uczniowie klasy VIII B. Na początku dzieci wysłuchały opowiadania pt.” Franklin boi się burzy”. Nazwały emocje towarzyszące Franklinowi w opowiadaniu, omówiły zasady bezpiecznego zachowania podczas burzy. Następnie ośmioklasiści wykonali doświadczenie „Ciecz nienewtonowska”, sprawiając tym samym wiele radości przedszkolakom. Na zakończenie wszyscy zrobili relaksujące gniotki. Dziękujemy pani Agnieszce oraz „starszakom” za ciekawe i pouczające zajęcia :))

Magdalena Trybuch

Projekt edukacyjny ,,Zdrowo jem, więcej wiem”DNI OTWARTE Funduszy Europejskich