Projekt edukacyjny "Z Franklinem w świat dziecięcych emocji" - Gr. VII

26 stycznia 2023

W czwartek 26 stycznia przedszkolaki z gr. VII po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Pilawie w ramach realizowanego wspólnie projektu edukacyjnego „Z Franklinem w świat dziecięcych emocji”. Tym razem wspólnie z panią Agnieszką zajęcia poprowadzili uczniowie klasy VIII B. Na początku dzieci wysłuchały opowiadania pt.” Franklin pomaga pokonać tremę”. Następnie  wspólnie ze starszymi kolegami wykonali opaski na głowę z wyciętych przez siebie obrazków zwierząt . Potem wzięli udział w inscenizacji wiersza  Jana Brzechwy pt. „ZOO”.  Po występie dzieci zastanawiały się czy odczuwały tremę i jakie jeszcze inne emocje im towarzyszyły. Dziękujemy pani Agnieszce oraz „starszakom” za ciekawe i zabawne zajęcia :))

Magdalena Trybuch

Teatrzyk „Magiczne słowa”BAL KARNAWAŁOAWY