Projekt edukacyjny "Z Franklinem w świat dziecięcych emocji" - Gr. VII

24 listopada 2022

W czwartek 24 listopada przedszkolaki z gr. VII po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Publiczną w Pilawie w ramach realizowanego wspólnie projektu edukacyjnego „Z Franklinem w świat dziecięcych emocji”. Tym razem wspólnie z panią Agnieszką zajęcia poprowadzili uczniowie klasy VIII B. Na początku dzieci wysłuchały opowiadania pt.” Franklin zazdrosny o przyjaciela”. Następnie podczas „burzy mózgów” nazywały emocje towarzyszące Franklinowi. Na zakończenie przedszkolaki wraz ze starszymi kolegami i koleżankami wykonały w grupach pracę plastyczną dotyczącą jesieni w różnych odsłonach. Dziękujemy pani Agnieszce oraz ośmioklasistom za ciekawe zajęcia :))

Magdalena Trybuch

11 listopada Święto Niepodległości,,Dzień Pluszowego Misia” 6-latki