Mikołajki i zajęcia plastyczne gr. II

7 grudnia 2015

7 grudnia odwiedził nas w przedszkolu św. Mikołaj, który przyniósł ze sobą wielki worek z prezentami. Maluszki z grupy II przywitały Mikołaja w strojach śnieżynek i Mikołajków, a następnie zaprosiły przybyłego gościa do zabawy tańcząc, śpiewając i recytując wierszyki pod okiem wychowawczyni p. Moniki Pielasy. Dzieci otrzymały od Mikołaja wspaniałe prezenty, ale same również wręczyły miłemu gościowi słodki upominek. Po zakończeniu spotkania z Mikołajem w grupie II odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wraz z rodzicami wykonały różnymi technikami pracę plastyczną na temat ‘’Mikołaj’’. Był to bardzo radosny dzień, który dostarczył wszystkim- zarówno rodzicom, jak i dzieciom wielu wrażeń.

Monika Pielasa

 

„Bajkowe cztery pory roku” c.d.Dzień koloru czerwonego