Międzynarodowy projekt edukacyjny Emocja - Moduł ODWAGA

26 maja 2021

11 maja grupa IX realizowała kolejny i ostatni już moduł Międzynarodowego projektu edukacyjnego Emocja – Odwaga. Celem zabaw i zajęć przeprowadzonych tego dnia było poznanie swoich mocnych i słabych stron oraz zachęcanie dzieci do pokonywania trudności i kontrolowania przeżywanych emocji. Przedszkolaki zastanawiały się  czym jest odwaga i kiedy sami byli odważni w swoim życiu. Dzieci obejrzały film pt „Odwagi zajączku”. Po rozmowie na jego temat każde dziecko narysowało swoje” strachy” w „Słoiku strachu”. Na zakończenie” eksperymentowaliśmy z odwagą”. Podczas trwania projektu przedszkolaki wzbogaciły się o  nową wiedzę  i doświadczenia w kontaktach społecznych. Dziękujemy dzieciom za  aktywny udział w tym  wartościowym projekcie😃

Magdalena Trybuch

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMIDzień Dziecka!