Koncert Zespołu LIMBOS

1 marca 2024

Dnia 1 marca w naszym przedszkolu już po raz kolejny gościliśmy zespół muzyczny „LIMBOS” w składzie: Piotr Franczuk- gitara, Grzegorz Matwiejczyk- syntezator, Leszek Kowalik- wokal, Wiesław Miadziółko- perkusista i lider grupy. Mieliśmy przyjemność wysłuchania programu muzycznego dla dzieci pt.: „Światowe tematy muzyczne”. Wszystkim naszym przedszkolakom z wielką pasją o muzyce opowiadał Pan Wiesław – lider grupy. 

 Przedszkolaki świetnie się bawiły w rytmie światowych utworów muzycznych oraz polskich przebojów. 

Była to wspaniała lekcja muzyki na żywo. Ciekawy repertuar, dobry kontakt z widzami i miła atmosfera – to wszystko sprawiło, że koncert był bardzo interesujący. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego spotkania z zespołem!!!

Zapisz dziecko do przedszkolaWarsztaty z pieczenia gofrów