Jesień w grupie XII

3 listopada 2016

W grupie XII na dobre zagościła jesień. Realizując tematykę o darach jesieni 4-latki wykonywały na zajęciach artystycznych różne prace plastyczno-konstrukcyjne, w których mogły wykazać się nie tylko pomysłowością, ale przede wszystkim rozwijać  sprawności manualne, zdolności i zainteresowania. Dzieci zrobiły jesienne drzewko, wykorzystując technikę stemplowania gąbką .W efekcie zastosowania systemu Edukacji przez Ruch I. Dziamskiej powstała jabłoń i grusza, wykonane techniką orgiami. Najwięcej radości jednak sprawiły dzieciom zajęcia kulinarne, których wytworem były owocowe jeżyki. Pyszne owocowe desery dzieci zaniosły do domu, żeby podzielić się nimi z najbliższymi.

Monika Pielasa

 

 

Eksperyment- telefon z kubków i sznureczka gr. VIII” Pizza” zajęcia kulinarne gr. 11