Jasełka 2023

22 grudnia 2023

Jest w ciągu roku taki czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy, a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów.

Jasełka w przedszkolu to czas pełen radości i ciepłej atmosfery. Świąteczny nastrój podkreślają niecodzienne stroje dzieci, bożonarodzeniowa dekoracja przedszkola, a przedszkolaki na moment przestają być zwykłymi dziećmi i zmieniają się w najświętszą rodzinę, anioły, górali, góralki, owieczki i królów, przenosząc wszystkich obecnych w czasy sprzed dwóch tysięcy lat. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzają swoje role, prezentują umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
życzymy Wam Wszystkim nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,