Jasełka 2018

20 grudnia 2018

Tradycją naszego przedszkola jest przygotowywanie przez dzieci Jasełek, na które zaproszono najbliższych członków rodzin. Piękne scenografie i kolorowe stroje sprawiły, że rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście z zainteresowaniem słuchali małych aktorów.  Występy przedszkolaków wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości, a na koniec występów przyszedł Mikołaj, który obdarował dzieci prezentami.

Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie Jasełek.

„Przedszkolak dla Powstańca”„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” – grupa III