„Finansowy elementarz” Gr. V, VI, VIII i XI

16 maja 2024

16 maja 2024 r. grupy V, VI, VIII i XI (5-latki) wzięły udział w zajęciach realizowanych przez Fundację Banku Millenium na bazie programu pt. „Finansowy elementarz” . Ten autorski program edukacji finansowej przedszkolaków wyjaśnił dzieciom poprzez zabawę podstawowe pojęcia z zakresu finansów. W trakcie warsztatów przedszkolaki dowiedziały się skąd biorą się pieniądze, jak wyglądają monety i banknoty w Polsce i porównywały ich wartość. Usłyszały do czego służy karta kredytowa, dlaczego za jedną monetę nie można kupić wszystkiego na co ma się ochotę i dlaczego pieniędzy z bankomatu nie można wyjmować bez końca.

Katarzyna Gac-Jacak

Manufaktura Smaku i Zabawy Gr. III, IX, X, XIManufaktura Smaku i Zabawy Gr. V i VI zajęcia kulinarne – kruche ciasteczka