Dzień przedszkolaka

16 września 2016

Wszyscy swoje święto mają, tańczą, skaczą i śpiewają. Przedszkolaki przykład dają i też swoje święto mają.

Dnia 15 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Również w Przedszkolu Samorządowym w Pilawie ten dzień wpisał się w kalendarz uroczystości.

W tym dniu wszystkie dzieci dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem i dobrym humorem. Zabawom nie było końca. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych.

Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego.

Spotkanie z policjantem 5-latki„Jabłkowy zawrót głowy” – wycieczka do sadu