Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2019

„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST…”

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.
Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami.  Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia”, wykonały również pracę plastyczną „Miś”,  a nawet próbowały największego przysmaku wszystkich misiów – miodku. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.

Teatrzyk „Szewczyk Dratewka”Spotkanie z twórczością Juliana Tuwima