Dzień Mamy i Taty

27 maja 2024

,,Mamo, Tato! Razem z Wami w świat bezpiecznie wyruszamy.

Dziękujemy Wam za wszystko, Dobrze, że jesteście blisko ” ❤️💐

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, na które wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością i do których przygotowują się bardzo solidnie.
Dzień Mamy i Taty to wspaniały czas, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który rodzice z dziećmi mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Z tej okazji przedszkolaki .zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny.

Było to radosne i słoneczne przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

❤️❤️Z okazji Dnia Mamy i Taty życzymy Państwu dużo zdrowia, uśmiechu, satysfakcji z bycia rodzicem. Jak najwięcej ciepła, wspólnie spędzanego czasu oraz wzajemnej bliskości, czułości, zrozumienia i tolerancji.❤️❤️
Wycieczka do Zagrody Alpaki w Woli MiastkowskiejDzień Mamy i Taty w Gr. III