Dzień Kota Gr. III i V

20 lutego 2024

Kotu potrzeba niewiele: pogłaskać go tylko w niedzielę, w poniedziałek, wtorek i w środę, leciutko podrapać go w brodę. W czwartek, piątek i w sobotę pobawić się trochę z kotem. A w niedzielę – znów niewiele.    F. J. Klimek

20 lutego przedszkolaki obchodziły nietypowe święto „Dzień Kota”.  W tym dniu  przedszkolaki z grup III i V upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie maski oraz dorysowując sobie wąsy.

Dzieci miały okazję poznać różne rodzaje kotów oraz kocie zwyczaje. Uczestniczyły w ,,kociej gimnastyce,, oraz nauczyły się wiersza ,,Kotków 5,, Następnie wykonały pracę plastyczną, a na zakończenie mogły zrobić sobie zdjęcie w ,,Kociej fotobudce,,.

Anna Rękawek

 

Spartakiada przedszkolaków 4latkiManufaktura Smaku i Zabawy Gr. XII i XIV