1 czerwca 2023

,,Uśmiech dziecka największym skarbem…”

W słoneczną środę, wszystkie dzieci z naszego przedszkola zebrały się w ogrodzie przedszkolnym, aby radośnie obchodzić swój ulubiony dzień, czyli Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń!

Tego dnia zabawę prowadzili aktorzy z Teatru Forma z Białegostoku. Spotkanie rozpoczęło się spektaklem profilaktycznym promująceym zdrowy styl życia i odżywiania. Następnie dzieci z uśmiechami na buziach uczestniczyły w zabawach muzyczno – ruchowych. Na zakończenie odbył się pokaz mega baniek mydlanych.

Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci.

W imieniu pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.  🙂

Dzień Mamy i TatyUroczyste zakończenie przedszkola 6-latków