Bezpieczny Przedszkolak 6-latki

20 maja 2022

W ramach Mazowieckiego Tygodnia Bezpieczeństwa w grupach dzieci 6-letnich zorganizowane zostały zajęcia na temat bezpieczeństwa i profilaktyki zagrożeń.

W związku z tym gościliśmy p. Marka, zawodowego żołnierza, który opowiedział dzieciom o swojej odpowiedzialnej pracy i profilaktyce zagrożeń.

Przedszkolaki odwiedziły również OSP w Pilawie, gdzie miały okazję zobaczyć wozy strażackie i sprzęt potrzebny do gaszenia pożarów i ratowania zdrowia i życia ludzi.

Na zakończenie tygodnia odwiedził nas pan policjant, który porozmawiał z dziećmi o bezpieczeństwie na drodze oraz przeprowadził szkolenie z bezpiecznego przechodzenia po pasach.

Dziękujemy wszystkim gściom za przekazaną wiedzę i poświęcony czas!

Konkurs plastyczno – techniczny „Ekologiczna zabawka” gr. XIIProjekt edukacyjny „Z Pyzą na polskich dróżkach”